eBook: Jídelní plán - Zhubnout a už nepřibrat

3 hodnocení
 

ZHUBNOUT a (už) NEPŘIBRAT!

Dostupnost Skladem
590 Kč
   
Kategorie KNIHY A E-BOOKY
 
Když mě dneska potkáte na ulici, uvidíte vysmátou a sebevědomou ženu. Teda, vysmátá a sebevědomá jsem se snažila vypadat vždycky, ale dnes se tak i CÍTÍM!
Jsem plná energie a chuti do života. Miluju to, ten pocit, když se dívám na svou fotku a říkám si „ty jo, to je fakt dobrý“. Aktuálně na svých 175 cm výšky nosím velikost M a nakupování oblečení je pro mě radost.
 
Ještě před rokem tomu bylo přesně naopak a jako vysmátá a sebevědomá jsem se jenom tvářila. Pod touto maskou byla žena plná mindráků a nejistoty, rozpadalo se mi manželství, nákupy oblečení jsem si neužívala ani za mák. Tehdy jsem mohla chodit jen do obchodů, kde mají velikost 46 a výš. Při pohledu na fotky, kde bylo něco víc, než obličej se mi dělalo špatně. Byla jsem zacyklená, depky z toho, jak vypadám jsem zajídala a pomalu, ale jistě jsem přibírala a přibírala.
Hubnoucích úspěchů i neúspěchů mám za sebou mnoho,v podstatě je to téma, které řeším zhruba posledních 10 let. Vždycky jsem si dělala legraci, že toho už vím o hubnutí tolik, že bych mohla napsat knihu a ejhle – je to tady.
 
Zlomový moment nastal před 3 měsíci, kdy jsem KONEČNĚ našla tu SPRÁVNOU CESTU, která mi sedla a světe div se, jde to!
Po psychologické stránce se změnilo to, že mi došlo, že neexistuje žádný lepší důvod na světě, než to, abych se JÁ CÍTILA SPOKOJENĚ! A po praktické stránce je to jídelníček, který jsem sepsala do tohoto ebooku, protože čím víc spokojených lidí na světě bude, tím tu bude krásněji.
Srovnávací fotky a před a po, které vidíte níže mají mezi sebou rozdíl 20kg. Tři čtvrtě roku jsem shazovala 5kg a za poslední 3 měsíce jsem shodila 15kg, a to jen díky jídelníčku.
Tento ebook jsem vytvořila tak, aby se s ním pracovalo jednoduše. Ať už jste v hubnutí úplní začátečníci, nebo jste věční dietáři se znalostmi na úrovni výživového poradce, ebook je jednoduše pro každého.

 

 Co v eBooku najdete:

 

  • úvodní informace k eBooku a jídelníčku
  • návod jak si sestavit vlastní jídelníček
  • z čeho vybírat
  • gramáže
  • jak skládat jídla
  • nákupní seznam
  • recepty a jídla na inspiraci
  • unikátní jídelníček, po kterém budete hubnout 1 kg/týdně

BONUS: SLEVOVÝ KÓD NA NÁKUP SKINNY SPRINKLES


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.