Novinka Tip Efekt lupa
 • 1 z 4
 

DOPLNĚK STRAVY NA HUBNUTÍ

Neohodnoceno
 

Vyzkoušejte Skinny Sprinkles na 10 dnů a k tomu dostanete dárek v HODNOTĚ 590 Kč ZDARMA!

Dostupnost PŘEDPRODEJ SKINNY SPRINKLES
899 Kč
   
Kategorie SKINNY SPRINKLES
 
Ruku na srdce, ale všichni víme, co musíme udělat proto, abychom zhubli.Ano, vždy je to rovnice mezi příjmem a výdejem. Když je ale člověk zvyklý na své porce jídla, časté stravování v restauraci a občasné návštěvy rychlých občerstvení, tak jsou první kroky ke zdravějšímu životnímu stylu velmi náročné.
 
PRO HLADKÝ PŘECHOD K NOVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU PODLE MICHAELY JONÁŠOVÉ
Pokud už toho ale máte dost a chcete KONEČNĚ ZHUBNOUT, tak Skinny Sprinkles je pomocník, kterého hledáte! Je ideálním "předskokanem" k našemu hubnoucímu diáři THBOYB. Nejenom, že vás zbaví nezvladatelných chutí, ale zvyknete si na jídlo 3x denně a vychytáte si adekvátní porce jídla pro dlouhodobé výsledky.
Při dodržení jídelníčku, se za 10 dnů, zbavíte hned několik kg a to vás pozitivně nakopne na tu správnou cestu pro udržitelný způsob stravování.

 

JEDNODUŠŠÍ START – BONUS V PŘEDPRODEJI

K objednávce Skinny Sprinkles navíc v předprodeji dostanete zdarma e-book, ve kterém najdete pestrý jídelníček, návod jak pracovat s jídlem, doporučené potraviny, nákupní seznam potřebných surovin, informace o gramážích vhodných pro hubnutí pro jednotlivá jídla dne, jednoduchý tréninkový plán na cvičení doma.

 

ZHUBNOUT A NEPŘIBRAT 

Pro většinu z nás je jídlo jistou formou odměny nebo relaxu, už od malička dostáváme dobrůtku za odměnu, a proto může být omezování se v něm velmi stresující.. Ať už chcete zhubnout, nebo Vás například čeká dovolená, na které nechcete celou dobu přemýšlet nad tím, kolik nechtěných kilo si  přivezete z dovolené domů, tak máme ideální řešení - Skinny Sprinkles! 

 

JAK SKINNY SPRINKLES FUNGUJE

Fakta o Skinny Sprinkles
Pocit hladu a nezvladatelné chutě mohu být jednou z největších komplikací při snaze zhubnout. Na trhu existuje spoustu různých doplňků stravy, které slibují pomoc při hubnutí, nebo dokonce hubnutí samotné. Ale jen jediná látka se může pyšnit tím, že má příslib hubnutí od expertní komise EU, touto látkou je GLUCOMANNAN. Právě tato látka je hlavní složkou přípravku Skinny Sprinkles.

 

Princip fungování je jednoduchý, po rozmíchání ve vodě a vypití se z něj v trávicí soustavě vytváří viskózní gel, který absorbuje vodu v padesáti až stonásobku vlastní hmotnosti vody. V tu chvíli vytvoří  150 až 300 ml „energeticky nulového“ žaludečního obsahu.  Navíc po pár dnech užívání dochází k potlačení tvorby tzv. “hormonu hladu” – ghrelinu, který je odpovědný za pocity hladu a chuti k jídlu. Příjemným bonusem je v neposlední řadě i to, že ve střevech glukomannan působí jako přírodní prebiotikum.

 

JAK SE SKINNY SPRINKLES UŽÍVÁ

Jednodušeji už to nejde, Skinny Sprinkles stačí 30 minut před jídlem nasypat, zamíchat a vypít!
 
 • NASYPAT
Obsah sáčku vysypat do 200ml studené vody.
 
 • ZAMÍCHAT
Důkladně zamíchat až do úplného rozpuštění, pro hustší konzistenci nápoje stačí 1-2 minuty nechat odstát.
 
 • VYPÍT
Půl hodiny před snídaní, obědem a večeří vypít.

 

VÝHODY

 • Omezuje chuť k jídlu a dodává energii.
 • SNÍŽENÍ VÁHY  
 • OMEZENÍ PŘÍJMU POTRAVY
 • DELŠÍ POCIT SYTOST
 • VÍCE VITAMÍNU C A B3
 • OMEZENÍ ÚNAVY
 • POUZE 9 KALORIÍ NA SÁČEK

 

SLOŽENÍ:

Hlavní účinné látky v Skinny Sprinkles jsou: Glucomannan (Konjac), Inulin, extrakt ze zeleného čaje, kofein, vitamín C, niacin, mangan. 
UPOZORNĚNÍ: Pokud trpíte jakýmkoliv z gastroenterologických onemocnění, poraďte se o užívání přípravku s vaším lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.