#KREATIVNÍ LELKOVÁNÍ

1 hodnocení

"MASTHEF" SEZÓNY!NEJLEPŠÍ MOTIVAČNÉ NÁVODNÁ KNÍŽKA O PLÁNOVÁNÍ, ŠKRTÁNÍ A ČMÁRÁNÍ!

299 Kč –27 % 219 Kč
Skladem

#KREATIVNÍ LELKOVÁNÍ

V březnu letošního roku přistál v emailové schránce dopis, který dal jasnou nabídku na stůl - napsat knihu o kreativním vedení diáře.  Nabídka, jaká se neodmítá. 

S literární redaktorkou Martinou jsme se potkaly ještě týž měsíc a už po 20-ti minutách povídání, mi bylo jasné, že na nabídku kývnu. Už jsem v duchu vymýšlela scénáře, jak skloubit 4 měsíční dítě, práci a naprosto šibeniční termín na odevzdání knihy. 

Téma knížky bylo jasné, ale já jsem od začátku věděla, že ho chci rozšířit o své oblíbené lelkování a trochu vás nakazit efektivní prokrastinací. Chtěla jsem tímto tématem vyvolat pochybnosti o tom, že prokrastinace je nepříjemnost, kterou je třeba se odnaučit. 

Plánujte, škrtejte, čmárejte.

Kupte si diář, všemožné propriety a vyzkoušejte kreativně lelkovat. Jsem přesvědčená, že tahle cesta chytí nejednoho z vás. Nebojte si dané tipy, triky a postupy přizpůsobovat a vylepšovat. Přece jenom je to o kreativitě, a ne o jasně nalinkovaném postupu. 

Sdílejte své lelkování na instagramu pod #kreativnilelkovani a inspirujte nejenom mě, ale i ostatní, budu se těšit! 

Přestaňte snít o tom, že skoncujete s prokrastinací, naučte se žít s kreativním lelkováním a naplánujte si pohodový život. Co víc si přát.

Kategorie: DIÁŘE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení