#KREATIVNÍ LELKOVÁNÍ

1 hodnocení

"MASTHEF" SEZÓNY!NEJLEPŠÍ MOTIVAČNÉ NÁVODNÁ KNÍŽKA O PLÁNOVÁNÍ, ŠKRTÁNÍ A ČMÁRÁNÍ!

299 Kč –26 % 219 Kč
Skladem

#KREATIVNÍ LELKOVÁNÍ

V březnu letošního roku přistál v emailové schránce dopis, který dal jasnou nabídku na stůl - napsat knihu o kreativním vedení diáře.  Nabídka, jaká se neodmítá. 

S literární redaktorkou Martinou jsme se potkaly ještě týž měsíc a už po 20-ti minutách povídání, mi bylo jasné, že na nabídku kývnu. Už jsem v duchu vymýšlela scénáře, jak skloubit 4 měsíční dítě, práci a naprosto šibeniční termín na odevzdání knihy. 

Téma knížky bylo jasné, ale já jsem od začátku věděla, že ho chci rozšířit o své oblíbené lelkování a trochu vás nakazit efektivní prokrastinací. Chtěla jsem tímto tématem vyvolat pochybnosti o tom, že prokrastinace je nepříjemnost, kterou je třeba se odnaučit. 

Plánujte, škrtejte, čmárejte.

Kupte si diář, všemožné propriety a vyzkoušejte kreativně lelkovat. Jsem přesvědčená, že tahle cesta chytí nejednoho z vás. Nebojte si dané tipy, triky a postupy přizpůsobovat a vylepšovat. Přece jenom je to o kreativitě, a ne o jasně nalinkovaném postupu. 

Sdílejte své lelkování na instagramu pod #kreativnilelkovani a inspirujte nejenom mě, ale i ostatní, budu se těšit! 

Přestaňte snít o tom, že skoncujete s prokrastinací, naučte se žít s kreativním lelkováním a naplánujte si pohodový život. Co víc si přát.

Kategorie: DIÁŘE
Zpět do obchodu